🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Sm-s918u__galaxy S23 Ultra 256 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 357644120425537 |
| Class | HIGH |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | SM-S918U__GALAXY S23 ULTRA |
| Color | BLACK |
| Serial# | 357644120425537 |
| Carrier | spectrum |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$299.99
Samsung Sm-s918u__galaxy S23 Ultra 256 Gb Black Smart Phone—
$299.99
Samsung Sm-s918u__galaxy S23 Ultra 256 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 357644120425537 |
| Class | HIGH |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | SM-S918U__GALAXY S23 ULTRA |
| Color | BLACK |
| Serial# | 357644120425537 |
| Carrier | spectrum |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| IMEI# | 357644120425537 |
| Class | HIGH |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | SM-S918U__GALAXY S23 ULTRA |
| Color | BLACK |
| Serial# | 357644120425537 |
| Carrier | spectrum |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Excellent, pre-owned condition











