🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Xe350xba Intel Celeron 2 Gb 32 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 3XFQ9FBT200456P |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Charger | Charger |
| Model Number | XE350XBA |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / BAG |
$64.99
Samsung Xe350xba Intel Celeron 2 Gb 32 Gb Gray Laptop—
$64.99
Samsung Xe350xba Intel Celeron 2 Gb 32 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 3XFQ9FBT200456P |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Charger | Charger |
| Model Number | XE350XBA |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / BAG |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 3XFQ9FBT200456P |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Charger | Charger |
| Model Number | XE350XBA |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / BAG |








