🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Victus Hyper Amd Ryzen 7 18 Gb 500 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | HYPER |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| 10 Key | 10 Key |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | 003422233462702 |
| Manufacturer | VICTUS |
| RAM Memory (GB) | 18 GB |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| 10 Key |
| WIFI CONNECTIVITY |
$280.00
Original: $799.99
-65%Victus Hyper Amd Ryzen 7 18 Gb 500 Gb Black Laptop—
$799.99
$280.00Victus Hyper Amd Ryzen 7 18 Gb 500 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | HYPER |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| 10 Key | 10 Key |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | 003422233462702 |
| Manufacturer | VICTUS |
| RAM Memory (GB) | 18 GB |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| 10 Key |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | HYPER |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| 10 Key | 10 Key |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | 003422233462702 |
| Manufacturer | VICTUS |
| RAM Memory (GB) | 18 GB |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| 10 Key |
| WIFI CONNECTIVITY |











