🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Apple A2482__iphone 13 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | CRICKET |
| Class | HIGH |
| Color | BLUE |
| IMEI# | 354164181526753 |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Serial# | KG03CKJG7G |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$349.99
Apple A2482__iphone 13 128 Gb Blue Smart Phone—
$349.99
Apple A2482__iphone 13 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | CRICKET |
| Class | HIGH |
| Color | BLUE |
| IMEI# | 354164181526753 |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Serial# | KG03CKJG7G |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Carrier | CRICKET |
| Class | HIGH |
| Color | BLUE |
| IMEI# | 354164181526753 |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Serial# | KG03CKJG7G |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition











