Motorola Moto G Fast 32 Gb Black Smart Phone
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | MOTO G FAST |
| IMEI# | 353957564090615 |
| Serial# | 89043051202300006225020007734191 |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Class | HIGH |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $59.99
-65%$59.99
$21.00Motorola Moto G Fast 32 Gb Black Smart Phone
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | MOTO G FAST |
| IMEI# | 353957564090615 |
| Serial# | 89043051202300006225020007734191 |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Class | HIGH |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | MOTO G FAST |
| IMEI# | 353957564090615 |
| Serial# | 89043051202300006225020007734191 |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Class | HIGH |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
Condition
Very Good, pre-owned condition




