
Motorola Moto G Play 2023 32 Gb Blue Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Serial# | ZY22JMJPDV |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | MOTO G PLAY 2023 |
| Color | BLUE |
| IMEI# | 353868593442810 |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $49.99
-65%$49.99
$17.50Motorola Moto G Play 2023 32 Gb Blue Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Serial# | ZY22JMJPDV |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | MOTO G PLAY 2023 |
| Color | BLUE |
| IMEI# | 353868593442810 |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Serial# | ZY22JMJPDV |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | MOTO G PLAY 2023 |
| Color | BLUE |
| IMEI# | 353868593442810 |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition






