
Motorola Xt2417-1 128 Gb Gray Smart Phone
| Serial# | ZY22KXXCTG |
| Class | BASIC |
| Model Number | XT2417-1 |
| Carrier | METRO PCS |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | GRAY |
| IMEI# | 356645507575050 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $69.99
-65%$69.99
$24.50Motorola Xt2417-1 128 Gb Gray Smart Phone
| Serial# | ZY22KXXCTG |
| Class | BASIC |
| Model Number | XT2417-1 |
| Carrier | METRO PCS |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | GRAY |
| IMEI# | 356645507575050 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | ZY22KXXCTG |
| Class | BASIC |
| Model Number | XT2417-1 |
| Carrier | METRO PCS |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | GRAY |
| IMEI# | 356645507575050 |
Condition
Excellent, pre-owned condition






