🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Motorola Xt251 64 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | XT251 |
| Color | BLUE |
| IMEI# | 350460829343708 |
| Carrier | VERIZON |
| Serial# | 8904305120230000622501 |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$54.99
Motorola Xt251 64 Gb Blue Smart Phone—
$54.99
Motorola Xt251 64 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | XT251 |
| Color | BLUE |
| IMEI# | 350460829343708 |
| Carrier | VERIZON |
| Serial# | 8904305120230000622501 |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | XT251 |
| Color | BLUE |
| IMEI# | 350460829343708 |
| Carrier | VERIZON |
| Serial# | 8904305120230000622501 |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
Condition
Very Good, pre-owned condition






