
Motorola Xt2513v 128 Gb Black Smart Phone
| Class | BASIC |
| Color | BLACK |
| Serial# | ZY32L957K5 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | null |
| Model Number | XT2513V |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| IMEI# |
Original: $49.99
-65%$49.99
$17.50Motorola Xt2513v 128 Gb Black Smart Phone
| Class | BASIC |
| Color | BLACK |
| Serial# | ZY32L957K5 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | null |
| Model Number | XT2513V |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| IMEI# |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Class | BASIC |
| Color | BLACK |
| Serial# | ZY32L957K5 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | null |
| Model Number | XT2513V |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| IMEI# |







