Samsung Np340xla Intel Celeron 4 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | NP340XLA |
| Serial# | 4YLV9FK83457R |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $149.99
-65%$149.99
$52.50Samsung Np340xla Intel Celeron 4 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | NP340XLA |
| Serial# | 4YLV9FK83457R |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | NP340XLA |
| Serial# | 4YLV9FK83457R |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition











