đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Dell Inspiron 15 3530 Intel Core I5 - 13th Generation 16 Gb 500 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | DELL |
| Model Number | INSPIRON 15 3530 |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| 10 Key | 10 Key |
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |
| 10 Key |
$354.99
Dell Inspiron 15 3530 Intel Core I5 - 13th Generation 16 Gb 500 Gb Black Laptop—
$354.99
Dell Inspiron 15 3530 Intel Core I5 - 13th Generation 16 Gb 500 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | DELL |
| Model Number | INSPIRON 15 3530 |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| 10 Key | 10 Key |
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |
| 10 Key |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | DELL |
| Model Number | INSPIRON 15 3530 |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| 10 Key | 10 Key |
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |
| 10 Key |









