Dell P112f Intel Core I3 - 12th Generation 12 Gb 1 Tb Black Laptop
| Model Number | P112F |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Serial# | 2QDG594 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
Original: $149.99
-65%$149.99
$52.50Dell P112f Intel Core I3 - 12th Generation 12 Gb 1 Tb Black Laptop
| Model Number | P112F |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Serial# | 2QDG594 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | P112F |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Serial# | 2QDG594 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |










