
Dell P31t Amd Ryzen 5 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Serial# | 373123982930 |
| Screen size (inches) | 10 |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | P31T |
| Manufacturer | DELL |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Dell P31t Amd Ryzen 5 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Serial# | 373123982930 |
| Screen size (inches) | 10 |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | P31T |
| Manufacturer | DELL |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Serial# | 373123982930 |
| Screen size (inches) | 10 |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | P31T |
| Manufacturer | DELL |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition









