
Dell P100g Intel Core I5 - 7th Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Manufacturer | DELL |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | P100G |
| Charger | Charger |
| Serial# | 369B8Y2 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| 10 Key | 10 Key |
| Processor Type | Intel Core i5 - 7th Generation |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| 10 Key |
| Webcam |
Dell P100g Intel Core I5 - 7th Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Manufacturer | DELL |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | P100G |
| Charger | Charger |
| Serial# | 369B8Y2 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| 10 Key | 10 Key |
| Processor Type | Intel Core i5 - 7th Generation |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| 10 Key |
| Webcam |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | DELL |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | P100G |
| Charger | Charger |
| Serial# | 369B8Y2 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| 10 Key | 10 Key |
| Processor Type | Intel Core i5 - 7th Generation |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| 10 Key |
| Webcam |









