
Motorola Xt2515-1 128 Gb Blue Smart Phone
| Serial# | ZA2238L4LQ |
| Model Number | XT2515-1 |
| Class | BASIC |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Carrier | T - MOBILE |
| IMEI# | 353957563282239 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Original: $69.99
-65%$69.99
$24.50Motorola Xt2515-1 128 Gb Blue Smart Phone
| Serial# | ZA2238L4LQ |
| Model Number | XT2515-1 |
| Class | BASIC |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Carrier | T - MOBILE |
| IMEI# | 353957563282239 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | ZA2238L4LQ |
| Model Number | XT2515-1 |
| Class | BASIC |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Carrier | T - MOBILE |
| IMEI# | 353957563282239 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |







