Motorola Xt2517-1 128 Gb Black Smart Phone
| Serial# | ZA2238MHR2 |
| Model Number | XT2517-1 |
| Class | BASIC |
| Carrier | METRO PCS |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 353490912664634 |
| Color | BLACK |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $84.99
-65%$84.99
$29.75Motorola Xt2517-1 128 Gb Black Smart Phone
| Serial# | ZA2238MHR2 |
| Model Number | XT2517-1 |
| Class | BASIC |
| Carrier | METRO PCS |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 353490912664634 |
| Color | BLACK |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | ZA2238MHR2 |
| Model Number | XT2517-1 |
| Class | BASIC |
| Carrier | METRO PCS |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 353490912664634 |
| Color | BLACK |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition







