
Dell 113189 Intel Celeron 2 Gb Less Than 16 Gb Black Laptop
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | DELL |
| Screen size (inches) | 13 |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 113189 |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Color | BLACK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | 3MDM5S2 |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
Original: $46.99
-65%$46.99
$16.45Dell 113189 Intel Celeron 2 Gb Less Than 16 Gb Black Laptop
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | DELL |
| Screen size (inches) | 13 |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 113189 |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Color | BLACK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | 3MDM5S2 |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | DELL |
| Screen size (inches) | 13 |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 113189 |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Color | BLACK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | 3MDM5S2 |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |










