Dell 113189 Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Model Number | 113189 |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Screen size (inches) | 11 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Serial# | HJXPHM2 |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Webcam |
| TOUCHSCREEN |
Original: $46.99
-65%$46.99
$16.45Dell 113189 Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Model Number | 113189 |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Screen size (inches) | 11 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Serial# | HJXPHM2 |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Webcam |
| TOUCHSCREEN |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Model Number | 113189 |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Screen size (inches) | 11 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Serial# | HJXPHM2 |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Webcam |
| TOUCHSCREEN |










