Dell 11thgen Intel Core I5 - 11th Generation - Evo Platform 16 Gb 500 Gb Black Laptop
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 11THGEN |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation - Evo Platform |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 11THGEN |
| Manufacturer | DELL |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |
Original: $217.99
-65%$217.99
$76.30Dell 11thgen Intel Core I5 - 11th Generation - Evo Platform 16 Gb 500 Gb Black Laptop
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 11THGEN |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation - Evo Platform |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 11THGEN |
| Manufacturer | DELL |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 11THGEN |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation - Evo Platform |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 11THGEN |
| Manufacturer | DELL |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |










