
Dell Chromebook 3100 Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Manufacturer | DELL |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | 28435304307 |
| Charger | Charger |
| Model Number | CHROMEBOOK 3100 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $59.99
-65%$59.99
$21.00Dell Chromebook 3100 Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Manufacturer | DELL |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | 28435304307 |
| Charger | Charger |
| Model Number | CHROMEBOOK 3100 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | DELL |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | 28435304307 |
| Charger | Charger |
| Model Number | CHROMEBOOK 3100 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition










