
Dell Dc15250 Intel Core I5 - 11th Generation 8 Gb 500 Gb Black Laptop
| Manufacturer | DELL |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | 2CWXJD4 |
| Model Number | DC15250 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Original: $179.99
-65%$179.99
$63.00Dell Dc15250 Intel Core I5 - 11th Generation 8 Gb 500 Gb Black Laptop
| Manufacturer | DELL |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | 2CWXJD4 |
| Model Number | DC15250 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | DELL |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | 2CWXJD4 |
| Model Number | DC15250 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |










