Dell E105106 Intel Atom 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 11 |
| Processor Type | INTEL ATOM |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | 38428453335 |
| Model Number | E105106 |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Original: $59.99
-65%$59.99
$21.00Dell E105106 Intel Atom 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 11 |
| Processor Type | INTEL ATOM |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | 38428453335 |
| Model Number | E105106 |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 11 |
| Processor Type | INTEL ATOM |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | 38428453335 |
| Model Number | E105106 |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |










