Dell Inspiron 14 3000 Intel Core I7 - 10th Generation 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Model Number | INSPIRON 14 3000 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | 3R0SZ93 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | DELL |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Dell Inspiron 14 3000 Intel Core I7 - 10th Generation 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Model Number | INSPIRON 14 3000 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | 3R0SZ93 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | DELL |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | INSPIRON 14 3000 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | 3R0SZ93 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | DELL |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |










