Dell Inspiron 153511 Intel Core I3 - 12th Generation 8 Gb 500 Gb Black Laptop
| Serial# | |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | INSPIRON 153511 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | DELL |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Dell Inspiron 153511 Intel Core I3 - 12th Generation 8 Gb 500 Gb Black Laptop
| Serial# | |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | INSPIRON 153511 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | DELL |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | INSPIRON 153511 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | DELL |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition










