
Dell Inspiron 3520 Intel Core I5 - 12th Generation 16 Gb 500 Gb Black Laptop
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Serial# | 74XCVW3 |
| Model Number | INSPIRON 3520 |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | DELL |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 Key |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
Original: $199.99
-65%$199.99
$70.00Dell Inspiron 3520 Intel Core I5 - 12th Generation 16 Gb 500 Gb Black Laptop
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Serial# | 74XCVW3 |
| Model Number | INSPIRON 3520 |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | DELL |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 Key |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Serial# | 74XCVW3 |
| Model Number | INSPIRON 3520 |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | DELL |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 Key |
| SOLID STATE HARD DRIVE |










