
Dell Latitude 5410 Intel Core I5 - 10th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | P224-212975 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | DELL |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Model Number | LATITUDE 5410 |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Dell Latitude 5410 Intel Core I5 - 10th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | P224-212975 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | DELL |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Model Number | LATITUDE 5410 |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | P224-212975 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | DELL |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Model Number | LATITUDE 5410 |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |










