Dell Latitude 5430 Intel Core I7 - 12th Generation 16 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Processor Type | Intel Core i7 - 12th Generation |
| Manufacturer | DELL |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 28YCQN3 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | LATITUDE 5430 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Original: $249.99
-65%$249.99
$87.50Dell Latitude 5430 Intel Core I7 - 12th Generation 16 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Processor Type | Intel Core i7 - 12th Generation |
| Manufacturer | DELL |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 28YCQN3 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | LATITUDE 5430 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | Intel Core i7 - 12th Generation |
| Manufacturer | DELL |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 28YCQN3 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | LATITUDE 5430 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |










