
Dell Latitude 5430 Rugged Intel Core I5 - 11th Generation 16 Gb 256 Gb Black Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | FMJCD54 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | LATITUDE 5430 RUGGED |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Dell Latitude 5430 Rugged Intel Core I5 - 11th Generation 16 Gb 256 Gb Black Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | FMJCD54 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | LATITUDE 5430 RUGGED |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | FMJCD54 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | LATITUDE 5430 RUGGED |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |










