
Dell Latitude 5440 Intel Core I5 - 13th Generation 16 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | DELL |
| Screen size (inches) | 16 |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| Model Number | LATITUDE 5440 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
Original: $148.99
-65%$148.99
$52.15Dell Latitude 5440 Intel Core I5 - 13th Generation 16 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | DELL |
| Screen size (inches) | 16 |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| Model Number | LATITUDE 5440 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | DELL |
| Screen size (inches) | 16 |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| Model Number | LATITUDE 5440 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |










