Dell Latitude 5501 Intel Core I5 - 9th Generation 16 Gb 256 Gb Black Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | LATITUDE 5501 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Serial# | BPR39Y2 |
| Screen size (inches) | 12 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 9th Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Dell Latitude 5501 Intel Core I5 - 9th Generation 16 Gb 256 Gb Black Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | LATITUDE 5501 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Serial# | BPR39Y2 |
| Screen size (inches) | 12 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 9th Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | LATITUDE 5501 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Serial# | BPR39Y2 |
| Screen size (inches) | 12 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 9th Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition










