
Dell Latitude 7390 Intel Core I5 - 8th Generation 8 Gb 128 Gb Black Laptop
| Color | BLACK |
| Model Number | LATITUDE 7390 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Serial# | B8T2NF2 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | DELL |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Dell Latitude 7390 Intel Core I5 - 8th Generation 8 Gb 128 Gb Black Laptop
| Color | BLACK |
| Model Number | LATITUDE 7390 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Serial# | B8T2NF2 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | DELL |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BLACK |
| Model Number | LATITUDE 7390 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Serial# | B8T2NF2 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | DELL |
Condition
Very Good, pre-owned condition










