
Dell Latitude E7440 Intel Core I5 - 4th Generation 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | DELL |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 4th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | LATITUDE E7440 |
| Serial# | 00330-80000-00000-AA845 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $1.00
-65%$1.00
$0.35Dell Latitude E7440 Intel Core I5 - 4th Generation 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | DELL |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 4th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | LATITUDE E7440 |
| Serial# | 00330-80000-00000-AA845 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | DELL |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 4th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | LATITUDE E7440 |
| Serial# | 00330-80000-00000-AA845 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition










