Dell P06e Intel Core I3 - 3rd Generation 4 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Manufacturer | DELL |
| Screen size (inches) | 17 |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| Processor Type | Intel Core i3 - 3rd Generation |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| 10 Key | 10 Key |
| Serial# | CN-04H5-70166 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | P06E |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| 10 Key |
Dell P06e Intel Core I3 - 3rd Generation 4 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Manufacturer | DELL |
| Screen size (inches) | 17 |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| Processor Type | Intel Core i3 - 3rd Generation |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| 10 Key | 10 Key |
| Serial# | CN-04H5-70166 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | P06E |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| 10 Key |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | DELL |
| Screen size (inches) | 17 |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| Processor Type | Intel Core i3 - 3rd Generation |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| 10 Key | 10 Key |
| Serial# | CN-04H5-70166 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | P06E |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| 10 Key |










