Dell P112f Intel Core I5 - 11th Generation 32 Gb 900 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Serial# | D4ZNVH3 |
| Manufacturer | DELL |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Model Number | P112F |
| Color | BLACK |
| 10 Key | 10 Key |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| 10 Key |
Dell P112f Intel Core I5 - 11th Generation 32 Gb 900 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Serial# | D4ZNVH3 |
| Manufacturer | DELL |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Model Number | P112F |
| Color | BLACK |
| 10 Key | 10 Key |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| 10 Key |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Serial# | D4ZNVH3 |
| Manufacturer | DELL |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Model Number | P112F |
| Color | BLACK |
| 10 Key | 10 Key |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| 10 Key |










