Dell P117f003 Intel Core I7 - 12th Generation 16 Gb 500 Gb Black Laptop
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 12th Generation |
| Serial# | 73R9LS3 |
| Model Number | P117F003 |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Dell P117f003 Intel Core I7 - 12th Generation 16 Gb 500 Gb Black Laptop
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 12th Generation |
| Serial# | 73R9LS3 |
| Model Number | P117F003 |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 12th Generation |
| Serial# | 73R9LS3 |
| Model Number | P117F003 |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition










