
Dell P123f Intel Core I5 - 12th Generation 32 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Color | SILVER |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Serial# | C7ZHX14 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | P123F |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Dell P123f Intel Core I5 - 12th Generation 32 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Color | SILVER |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Serial# | C7ZHX14 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | P123F |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | SILVER |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Serial# | C7ZHX14 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | P123F |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition










