
Dell P125f001 Intel Core I7 - 13th Generation 16 Gb 1 Tb Silver Laptop
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation |
| Model Number | P125F001 |
| Serial# | G8X0KX3 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | DELL |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |
Original: $379.99
-65%$379.99
$133.00Dell P125f001 Intel Core I7 - 13th Generation 16 Gb 1 Tb Silver Laptop
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation |
| Model Number | P125F001 |
| Serial# | G8X0KX3 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | DELL |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation |
| Model Number | P125F001 |
| Serial# | G8X0KX3 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | DELL |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |










