
Dell P130g Intel Core I5 - 11th Generation 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Serial# | 23945317419 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | P130G |
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Webcam | Webcam |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 12 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
Dell P130g Intel Core I5 - 11th Generation 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Serial# | 23945317419 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | P130G |
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Webcam | Webcam |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 12 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | 23945317419 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | P130G |
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Webcam | Webcam |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 12 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |










