
Dell P133f Intel Core I7 - 10th Generation 16 Gb 1 Tb Silver Laptop
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Charger | Charger |
| Model Number | P133F |
| Manufacturer | DELL |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Color | SILVER |
| Serial# | P133F001 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Dell P133f Intel Core I7 - 10th Generation 16 Gb 1 Tb Silver Laptop
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Charger | Charger |
| Model Number | P133F |
| Manufacturer | DELL |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Color | SILVER |
| Serial# | P133F001 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Charger | Charger |
| Model Number | P133F |
| Manufacturer | DELL |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Color | SILVER |
| Serial# | P133F001 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |










