
Dell P186g Amd Ryzen 5 16 Gb 500 Gb Blue Laptop
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | DELL |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 3WKBGC4 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | P186G |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $549.99
-65%$549.99
$192.50Dell P186g Amd Ryzen 5 16 Gb 500 Gb Blue Laptop
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | DELL |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 3WKBGC4 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | P186G |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | DELL |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 3WKBGC4 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | P186G |
Condition
Excellent, pre-owned condition










