Dell P186g Intel Core I5 - 13th Generation 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Serial# | 6FXJW474 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | P186G |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | DELL |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $186.99
-65%$186.99
$65.45Dell P186g Intel Core I5 - 13th Generation 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Serial# | 6FXJW474 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | P186G |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | DELL |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | 6FXJW474 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | P186G |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | DELL |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition










