
Dell P193g Amd Ryzen 7 Pro 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 PRO |
| Model Number | P193G |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | DELL |
| Charger | Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Serial# | 66KGFD4 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| OPTICAL DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
Original: $649.99
-65%$649.99
$227.50Dell P193g Amd Ryzen 7 Pro 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 PRO |
| Model Number | P193G |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | DELL |
| Charger | Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Serial# | 66KGFD4 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| OPTICAL DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 PRO |
| Model Number | P193G |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | DELL |
| Charger | Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Serial# | 66KGFD4 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| OPTICAL DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |










