
Dell P62g Intel Core I7 - 6th Generation 16 Gb 500 Gb Black Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | CZDBQC2 |
| Manufacturer | DELL |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | P62G |
| Processor Type | Intel Core i7 - 6th Generation |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Dell P62g Intel Core I7 - 6th Generation 16 Gb 500 Gb Black Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | CZDBQC2 |
| Manufacturer | DELL |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | P62G |
| Processor Type | Intel Core i7 - 6th Generation |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | CZDBQC2 |
| Manufacturer | DELL |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | P62G |
| Processor Type | Intel Core i7 - 6th Generation |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |










