🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Dell P69g Amd Ryzen 5 4 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 12 |
| Model Number | P69G |
| Serial# | 7TLJFT2 |
| Manufacturer | DELL |
| Is This a Chromebook? | NO |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Color | SILVER |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG |
| TOUCHSCREEN |
| Webcam |
$174.99
Dell P69g Amd Ryzen 5 4 Gb 256 Gb Silver Laptop—
$174.99
Dell P69g Amd Ryzen 5 4 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 12 |
| Model Number | P69G |
| Serial# | 7TLJFT2 |
| Manufacturer | DELL |
| Is This a Chromebook? | NO |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Color | SILVER |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG |
| TOUCHSCREEN |
| Webcam |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 12 |
| Model Number | P69G |
| Serial# | 7TLJFT2 |
| Manufacturer | DELL |
| Is This a Chromebook? | NO |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Color | SILVER |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG |
| TOUCHSCREEN |
| Webcam |










