
Dell Pc16250 Intel Core Solo 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core Solo |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | DELL |
| Model Number | PC16250 |
| Serial# | 00355-62567-81856-AAOEM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Screen size (inches) | 16 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| 10 Key |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
Dell Pc16250 Intel Core Solo 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core Solo |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | DELL |
| Model Number | PC16250 |
| Serial# | 00355-62567-81856-AAOEM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Screen size (inches) | 16 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| 10 Key |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core Solo |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | DELL |
| Model Number | PC16250 |
| Serial# | 00355-62567-81856-AAOEM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Screen size (inches) | 16 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| 10 Key |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |










