Dell Ttyfja00 Intel Core I3 - 5th Generation 4 Gb 128 Gb White Laptop
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 5QF6162 |
| Manufacturer | DELL |
| Model Number | TTYFJA00 |
| Color | WHITE |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i3 - 5th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Dell Ttyfja00 Intel Core I3 - 5th Generation 4 Gb 128 Gb White Laptop
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 5QF6162 |
| Manufacturer | DELL |
| Model Number | TTYFJA00 |
| Color | WHITE |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i3 - 5th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 5QF6162 |
| Manufacturer | DELL |
| Model Number | TTYFJA00 |
| Color | WHITE |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i3 - 5th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |










