Dell Ultrabook Intel Core I5 - 6th Generation 16 Gb 16 Gb Black Laptop
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Serial# | 16400592542 |
| Model Number | ULTRABOOK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 6th Generation |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | DELL |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Original: $159.99
-65%$159.99
$56.00Dell Ultrabook Intel Core I5 - 6th Generation 16 Gb 16 Gb Black Laptop
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Serial# | 16400592542 |
| Model Number | ULTRABOOK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 6th Generation |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | DELL |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Serial# | 16400592542 |
| Model Number | ULTRABOOK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 6th Generation |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | DELL |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |










