
Dell Xps139345 Qualcomm Snapdragon 8 Gb 128 Gb Gray Laptop
| Model Number | XPS139345 |
| Screen size (inches) | 12 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 4655979904 |
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| Processor Type | QUALCOMM SNAPDRAGON |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | DELL |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 Key |
| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $549.99
-65%$549.99
$192.50Dell Xps139345 Qualcomm Snapdragon 8 Gb 128 Gb Gray Laptop
| Model Number | XPS139345 |
| Screen size (inches) | 12 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 4655979904 |
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| Processor Type | QUALCOMM SNAPDRAGON |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | DELL |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 Key |
| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | XPS139345 |
| Screen size (inches) | 12 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 4655979904 |
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| Processor Type | QUALCOMM SNAPDRAGON |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | DELL |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 Key |
| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |










