🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Acer Aspire 23-710 Amd Ryzen 5 Pro 16 Gb 500 Gb Silver Desktop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | ASPIRE 23-710 |
| Serial# | 52900145530 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 PRO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | ACER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
$269.99
Acer Aspire 23-710 Amd Ryzen 5 Pro 16 Gb 500 Gb Silver Desktop—
$269.99
Acer Aspire 23-710 Amd Ryzen 5 Pro 16 Gb 500 Gb Silver Desktop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | ASPIRE 23-710 |
| Serial# | 52900145530 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 PRO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | ACER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | ASPIRE 23-710 |
| Serial# | 52900145530 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 PRO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | ACER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |









