
Acer Aspire 515 Intel Core I5 - 3rd Generation 8 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 3rd Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | 40201646534 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | ASPIRE 515 |
| Manufacturer | ACER |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $174.99
-65%$174.99
$61.25Acer Aspire 515 Intel Core I5 - 3rd Generation 8 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 3rd Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | 40201646534 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | ASPIRE 515 |
| Manufacturer | ACER |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 3rd Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | 40201646534 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | ASPIRE 515 |
| Manufacturer | ACER |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition









